Afro Samurai

Afro Samurai

4 January 2007
Oyunuz: 0
6 1 Oyla

Sezon ve Bölümler

1Sezon 1 4 January 2007

Senarist

Oyuncular

Samuel L. Jackson isAfro Samurai / Ninja Ninja (voice)
Afro Samurai / Ninja Ninja (voice)
Phil LaMarr isBrother 1 / Brother 3 / Brother 5 / Kuro / Teen Afro Samurai (voice)
Brother 1 / Brother 3 / Brother 5 / Kuro / Teen Afro Samurai (voice)
Yuri Lowenthal isKuma / Jinno (voice)
Kuma / Jinno (voice)

Özet

Afro Samurai izle – Alternatif bir gerçeklikte Japonya halen feodal bir yapıyla yönetilmektedir. Aşırı gelişmiş bilim ve tekniğe rağmen sosyal hayat tarihin bu döneminde takılı kalmıştır. Samuraylar, ninjalar ve rahipler; robotlar, cyborglar ve nice uygunsuz yaratımla birlikte Japon topraklarını kana bulamaktadır.

Bu tuhaf ve kırılmış gerçeklikte, Afro adında küçük bir çocuk babasının bir düelloda vahşi bir şekilde katledilmesine şahit olur. Efsaneye göre babasının taşıdığı “1 Numara”lı kafa bandı insanlara tanrısal özellikler bahşetmektedir. Ancak, “1 Numara” ile dövüşme hakkı, hiyerarşik olarak, yalnızca “2 Numara”lı kafa bandının sahibine aittir. Afro babasının ölümü ile yeni “1 Numara”nın doğumuna tanıklık eder.

Bu andan itibaren yalnızca intikam için yaşayan Afro, kan, vahşet ve yıkım dolu bir yaşamın ardından “2 Numara”lı kafa bandını ele geçirir. Ancak, her kafa bandı sahibine büyük bir lanet yüklemektedir; zira, “1 Numara”ya ulaşabilmenin yolu “2 Numara”yı öldürmekten geçmektedir. Afro, “1 Numara”ya giden yolunda kendi kafa bandına sahip olmak isteyen sayısız rakip ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Afro’yu geride bıraktığı vahşetin de ötesinde bir yıkım beklemektedir.AnimeModu iyi seyirler diler.Anime izle.

Afro Samurai
Japonca: Afro Samurai
TMDb Puanı 7.3 124 oy
İlk yayın tarihi 4 January 2007
Son yayın tarihi 1 February 2007
Sezonlar 1
Bölümler 5
Bölüm Süresi 25 dakika
Paylaşımlar0